Jdi na obsah Jdi na menu
 


funkce

29. 10. 2009
Funkce je pravidlo (předpis, závislost) kdy se každému číslu x z množiny M přiřadí právě jedno jediné y z množiny N. zápis funkce: y = f(x) nebo explicitně f(x): y = x kde proměnná x je argument funkce. Definiční obor funkce: je to množina všech přípustných hodnot argumentu x, tedy všechny hodnoty, kterých může proměnná x nabývat. Značíme ji D(f). Znázornění funkce: tabulkou, grafem.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Blbci a Andílci

(Autorka teto stranky, 22. 2. 2011 19:56)

Ahoj, vsichni, jsem rada ze navstevujete tuto stranku vsem, kteří se tady priucuji velice chvalim, je mi 21 let studuji matematickou vysokou skolu a doucuji 17 dětí od 1 do 9 rocniku.
Pro ty, kteří tu nadavaji atd.:Ahoj vsichni, (ne)jsem rada, že navstevujete tuto stranku, jestliže se vám tady spatne uci najdete si jinou stranku a nepiste mi sem hlouposti, napisete-li jeste jednou nejakou nadavku nebo nejaky ...., tak vim jiste ze propadnete z matematiky.
Posledni veta v tomto mesici pro vas : pro ty, kteri se tady chteji priucit, tak se ucte a skoncite velice dobre jako ja vydelávám si za rok za doučování velkou cenu za rok 17 detem, dela to asi kolem 26 tisic korun, a mám nepřítelkyni( neni to moje kamaradka), ktera nedodelala ani stredni skolu a vysokou nikdy neudela, tak dopadnete vy kteri mi tady nadavaji a priucit se nedaji, vase rodice za vas plati hodne tak si toho važte!!!
Děkuji za přečtení a přeji příjemné řešení a počítání!, vaše Autorka teto stranky.